KONST / Litografier / Litografi 8271430
nr 827 1430
Litografi
Oidentifierad konstnär, kontretisism, signerad-58, motivets mått: 84x66
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 maj 2013
kl 19:12:57
18/5 22:10:07
100 kr
19/5 20:01:16